Історія ТМ Ніжин
У порівняно недалекі радянські часи присутність на столі баночки "Ніжинських" було чіткою ознакою причетності до еліти радянського суспільства. Ікру могли дістати багато хто, а от "Ніжинські"...

Органічні поля
Родючі екологічно чисті органічні поля знаходяться в Чернігівському регіоні та займають 370 гектарів землі. Це сприятливі природно-кліматичні умови і історично непідвладні урбанізації землі. Ґрунт Ніжинського регіону насичений іонами срібла. Завдяки цій природній властивості овочі, вирощені на органічних полях не тільки справжні органік, але і володіють вишуканим смаком.

Нагороди
Продукцію ТМ "Ніжин" гідно оцінили не тільки споживачі, але й експерти, і вона не одноразово номінувалася на Міжнародних конкурсах.


Читати все про історію нашої компанії18.05.2016 Продукція ТМ" Ніжин" (овочева консервація) в супермаркеті Willmart в Батумі Грузія
У квітні ми здійснили перше відвантаження в Грузію. І ось на початку травня в Батумі супермаркет Willmart провів дегустацію нашої продукції, після чого на полицях супермаркету розмістився якісний асортимент продукції "ТМ Ніжин".

28.04.2016 Перше відвантаження ранніх овочів!
Сьогодні відбулося перше відвантаження ранніх овочів з теплиць. Тепер свіжі овочі з'являться на прилавках супермаркетів!!!

18.04.2016 ТД «Ніжин» на міжнародній виставці «Gulfood - 2016»!!!
Виставка відбувалася 21.02.2016 - 25.02.2016 в ОАЕ, Дубаї. «Gulfood» - 2016» - 21-а Міжнародна виставка продуктів, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії країн Перської Затоки. На виставці ми презентували продукцію власних брендів: ТМ «Ніжин» (NEZHIN) и ТМ «Севея» (SEWEIA).

Читати всі новини

МоноконсерваціяЗакускиСоуси